Ruim appartement boven het groen in Deurne-Zuid

€ 330.000
Dascottelei 98, 2100 DEURNE
Ref. 15395
2
1
1
116 m2
12 m2

Tussen drie parken, met de stad vlakbij en toch opvallend rustig: dit appartement op de derde verdieping combineert zon, zicht en ruimte met twee terrassen en een doordachte indeling. Een comfortabel en verzorgd geheel, aangevuld met een kelderberging en de mogelijkheid tot een garagebox.

Leefruimte vol licht

Via de inkomhal stap je door elegante glazen deuren meteen de royale leefruimte binnen. Grote raampartijen laten het daglicht rijkelijk binnenstromen en geven de ruimte een open, aangename sfeer. Er is moeiteloos plaats voor een ruime eettafel en een gezellige zithoek, ideaal voor etentjes met vrienden of ontspannen avonden. Het terras aan de voorzijde sluit hier mooi op aan en vormt een fijne buitenplek met zicht op de straat.

Open keuken, praktisch en uitnodigend

Daarbij is er ook de open keuken, die mooi aansluit bij de leefruimte. Ze is uitgerust met standaardtoestellen, afgewerkt met een verzorgde tegelvloer en biedt voldoende werk- en kastruimte voor dagelijks comfort. Dankzij het natuurlijke licht voelt ook de keuken fris en aangenaam aan. Aansluitend bevindt zich een aparte wasruimte/berging met de technische voorzieningen: handig georganiseerd en netjes uit het zicht.

Rust achteraan & extra comfort

Achteraan bevinden zich twee volwaardige slaapkamers, rustig gelegen en met een fantastisch zicht op het groen. De master bedroom heeft een groot schuifraam naar het achterste terras, waar je geniet van een open en groen uitzicht. De tweede kamer is perfect inzetbaar als extra slaapkamer, dressing, hobbyruimte of thuiskantoor en geeft eveneens uit op het terras. De badkamer is praktisch ingericht met een dubbele lavabo, ligbad met douche en ventilatie. Verder is er een apart toilet en extra ingebouwde opbergruimte. Bij het appartement hoort ook een private kelderberging. Aan parkeermogelijkheden bovendien geen gebrek; de aan te kopen garagebox is hier ideaal voor (€30.000).

Groen wonen, vlot verbonden

De ligging in Deurne-Zuid is zonder twijfel een sterke troef. Je woont hier pal tussen het Rivierenhof, het Te Boelaerpark en het Boekenbergpark,  ideaal voor wie graag buiten is, sport of tot rust komt in het groen. Tegelijk zit je vlak bij de Singel en de Ring, met tram- en busverbindingen in de buurt en winkels en horeca op wandel- en fietsafstand. Een aangename woonomgeving met alles binnen handbereik.

Wenst u meer informatie of een bezoek?

Stuur ons een bericht en u mag binnen de 24u een reactie van ons verwachten.

Troeven

  • veel licht
  • twee terrassen
  • ruime leefruimte
  • open keuken
  • twee slaapkamers
  • private kelderberging
  • garagebox (€30.000)
  • groen zicht
  • topligging tussen drie parken
  • uitstekende bereikbaarheid

Gebouw

Staat
Direct bewoonbaar
Aantal verdiepingen
6
Bebouwing
Gesloten
Bouwjaar
1984

Bewoonbare oppervlakte
116 m2
Grondoppervlakte
1281 m2
Living
40 m2
Terras
12 m2

* afmetingen bij benadering

Energie

EPC UC
20260417-0003846905-RES-1
EPC
247 kWh/m2

Dagvaarding en herstelvordering
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Stedenbouwkundig uittreksel uitgegeven
Op 07/05/2026, door de gemeente Antwerpen, met referentie VIP-01008979

Prijs
€ 330.000
Kadastraal inkomen
€ 1.336
Huidige gemeensch. kosten p/m
€ 135

syndicus, onderhoud, schoonmaak, verzekering

Registratiekosten en kostprijs berekenen voor

  • 12%
  • 2%
Registratierechten*
€ 39.600
Honorarium notaris
€ 2.495
Honorarium notaris (incl. BTW)
€ 3.019
Totale kosten
€ 42.619
Totale kostprijs
€ 372.619
Registratierechten*
€ 6.600
Honorarium notaris
€ 2.495
Honorarium notaris (incl. BTW)
€ 3.019
Totale kosten
€ 9.619
Totale kostprijs
€ 339.619

Simulatie leningkost

Gemiddelde maandelijkse afbetaling
Projectprijs
330.000
Eigen geld
25.000
Rente
2%
Looptijd
20 jaar

*Uitleg financiële voorstelling:

Dit is een richtinggevende schatting van de bijkomende kosten van je aankoop. Deze is afhankelijk van variabele factoren, waaronder volgende voorbeelden;

  • Zal de aankoop al dan niet jouw hoofdverblijfplaats worden?
  • Koop je aan als een natuurlijk persoon of als vennootschap?

Voor een uitgebreide berekening van de registratie-rechten en erelonen, kijk op berekeningsmodule - notaris.be. Andere kosten bij je notaris staan ook uitgelegd op notaris.be

*Registratierechten; 

  • De standaard registratierechten bij aankoop van een woning bedragen 12% van de aankoopprijs.
  • Registratirechten bij aankoop van de enige eigen woning bedragen 2% van de aankoopprijs. 

Er bestaat een bijkomende vermindering, bij aankoop van een woning onder € 220.000,00 of onder € 240.000,00 als deze in een centrumstad of de Vlaamse Rand gelegen is.

Dit alles onder voorbehoud van de voorwaarden die je kan terugvinden op vlaanderen.be

* Alle afmetingen op onze website zijn indicatief. 

Indeling

Derde verdieping
Inkomhal
10,0 m2
Woonkamer
40,0 m2
Keuken
8,0 m2
Badkamer 1
5,0 m2
Technische ruimte
2,0 m2
Toilet 1
1,0 m2
Berging
3,0 m2
Slaapkamer 1
15,0 m2
Slaapkamer 2
20,0 m2

* afmetingen bij benadering

Wenst u meer informatie of een bezoek?