Stijlvol duplex appartement met dakterras (±11 m²) en fenomenaal uitzicht in hartje Antwerpen

Nieuw
€ 379.000
Oude Waag 11, 2000 ANTWERPEN
Ref. 15660
2
1
79 m2
10 m2

Wonen in het historische centrum, met alles op wandelafstand én een heerlijk zonnig dakterras? Dit instapklare, energiezuinige duplex-appartement combineert karakter, licht en ruimte met een topligging vlakbij de Kathedraal en de Boerentoren. Ideaal voor wie rustig wil wonen, midden in de stad.

Licht, ruimte & karakter

Via de traphal kom je binnen in dit charmante duplex appartement, waar authenticiteit en hedendaags comfort mooi samenkomen. Op de bovenste verdieping bevindt zich de lichtrijke leefruimte met open keuken in inox, die meteen opvalt door z’n strakke uitstraling en overvloed aan natuurlijk licht. De grote ramen en open indeling zorgen voor een aangename flow tussen koken, eten en ontspannen. Aansluitend heb je nog een praktische wasplaats/berging.

Slaapcomfort & badkamer

Op de onderliggende verdieping bevinden zich twee volwaardige slaapkamers, elk met een warme vloer en veel lichtinval. De master bedroom beschikt bovendien over een aansluitende dressing, wat zorgt voor extra comfort en bergruimte.

De badkamer is modern ingericht met een inloopdouche, lavabo en toilet – compact maar praktisch en stijlvol afgewerkt. Daarnaast is er nog een aparte bergruimte voorzien.

Zonnig dakterras met zicht

De absolute blikvanger van dit pand is zonder twijfel het ruime dakterras van ca. 11 m². Hier geniet je in alle rust van de zon en een prachtig uitzicht over de Antwerpse skyline. Een zeldzame troef in het centrum!

Leven in de stad

Cultuur, horeca en alles binnen handbereik

Wonen in de Oude Waag betekent leven in het kloppend hart van Antwerpen. Je zit hier op wandelafstand van gezellige pleinen, restaurants, winkels en openbaar vervoer. Tegelijk geniet je van een rustige straat, wat zorgt voor het beste van twee werelden. De nabijheid van iconische plekken zoals de Kathedraal en de Boerentoren maakt deze locatie extra bijzonder.

Maatregelenregister: nee

Wenst u meer informatie of een bezoek?

Stuur ons een bericht en u mag binnen de 24u een reactie van ons verwachten.

Troeven

  • instapklaar duplex appartement
  • topligging in centrum Antwerpen
  • 2 slaapkamers
  • dressing
  • lichtrijke leefruimte
  • open inox keuken
  • praktische wasplaats
  • ruim zonnig dakterras (±11 m²)
  • prachtig uitzicht
  • EPC A (99 kWh)
  • elektrische keuring conform
  • rustige straat
  • alles op wandelafstand

Gebouw

Staat
Direct bewoonbaar
Aantal verdiepingen
3

Bewoonbare oppervlakte
79 m2
Grondoppervlakte
45 m2
Living
36 m2
Terras
10,9 m2

* afmetingen bij benadering

Energie

EPC UC
20220601-0002614978-RES-1
EPC
99 kWh/m2

Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met een culturele historische en/of esthetische waarde
Bouwvergunning
Niet van toepassing
Verkavelingsvergunning
Niet van toepassing
Voorkooprecht
Nee
Dagvaarding en herstelvordering
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Stedenbouwkundig uittreksel uitgegeven
Op 21/10/2025, door de gemeente Antwerpen, met referentie VIP-00618368

Prijs
€ 379.000
Kadastraal inkomen
€ 655
Huidige gemeensch. kosten p/m
€ 0

Registratiekosten en kostprijs berekenen voor

  • 12%
  • 2%
Registratierechten*
€ 45.480
Honorarium notaris
€ 2.523
Honorarium notaris (incl. BTW)
€ 3.052
Totale kosten
€ 48.532
Totale kostprijs
€ 427.532
Registratierechten*
€ 7.580
Honorarium notaris
€ 2.523
Honorarium notaris (incl. BTW)
€ 3.052
Totale kosten
€ 10.632
Totale kostprijs
€ 389.632

Simulatie leningkost

Gemiddelde maandelijkse afbetaling
Projectprijs
379.000
Eigen geld
25.000
Rente
2%
Looptijd
20 jaar

*Uitleg financiële voorstelling:

Dit is een richtinggevende schatting van de bijkomende kosten van je aankoop. Deze is afhankelijk van variabele factoren, waaronder volgende voorbeelden;

  • Zal de aankoop al dan niet jouw hoofdverblijfplaats worden?
  • Koop je aan als een natuurlijk persoon of als vennootschap?

Voor een uitgebreide berekening van de registratie-rechten en erelonen, kijk op berekeningsmodule - notaris.be. Andere kosten bij je notaris staan ook uitgelegd op notaris.be

*Registratierechten; 

  • De standaard registratierechten bij aankoop van een woning bedragen 12% van de aankoopprijs.
  • Registratirechten bij aankoop van de enige eigen woning bedragen 2% van de aankoopprijs. 

Er bestaat een bijkomende vermindering, bij aankoop van een woning onder € 220.000,00 of onder € 240.000,00 als deze in een centrumstad of de Vlaamse Rand gelegen is.

Dit alles onder voorbehoud van de voorwaarden die je kan terugvinden op vlaanderen.be

* Alle afmetingen op onze website zijn indicatief. 

Indeling

Eerste verdieping
Slaapkamer 1
8,5 m2
Slaapkamer 2
12,0 m2
Dressing
4,0 m2
Badkamer 1
5,0 m2
Nachthal
3,0 m2
Trapzaal met overloop
4,5 m2
Tweede verdieping
Leefruimte met open keuken
36,0 m2
Technische ruimte
2,0 m2
Hal
3,0 m2
Derde verdieping
Terras
10,9 m2

* afmetingen bij benadering

Wenst u meer informatie of een bezoek?